KADIN

Kaydır

 Bir kadın seni seviyorsa sana aittir.. Mutlaka bir fotoğrafın vardır bir yerinde odasının. Onu kaldırtma. Bir kadın seni seviyorsa, uyumadan önce dua ediyordur. Senin adına başlayan dualar. Ve biten senin adınla. Onu susturma.. 

 Bir kadın seni seviyorsa sana zarar vermez. Yalnız genç adam, kadınlar vazgeçtikleri adamlara acımayı da beceremez. Bu da kalsın aklında. Bir kadın seni seviyorsa koklayarak öper. Bir kadın sevdiği kadar sarılabilirse, kemiklerin kırılır. Ve bir kadın seni seviyorsa sen ne kadar güçlüysen o kadar güçlü hisseder kendini, onu yanıltma. İlk darbede yere çakılma. İlk imtihanda sınıfta kalma. Ve asla, ama asla. Araya umutsuzluğu sokma. Orasıdır kadının şah damarı. Umudu kesildiği an, vazgeçer kadın. Sevmekten. Beklemekten. Özlemekten. Hatta dua etmekten.. Can havliyle kaçar. Yakalayamazsın. Artık o kadını üstüne alınamazsın. Sahip çıkamadığın kadına, hesapta soramazsın. Bu hayatta her şeyi alırsın, yalnız seni seven kadının yoktur fiyatı. Seni her şeye rağmen sevebilen kadını satın alamazsın. Cüzdanın kilo kaybettikçe, sevgileri eksilen sevgililerin olur en fazla. 
 Bir kadın seni seviyorsa, kavga eder. Hem birazdan boğazına yapışacak sanırsın, hem görürsün gözlerindeki korkuyu. Kadınlar susmaz genç adam, susmuş kadın gitmiş kadındır. Susmuş bir kadın için bitmiş bir adamsındır. Bu, kadın olmanın birinci kuralıdır. Bir şey daha var ki, kuştur kadın. Ve bir gökyüzü vardır her kadının. Öyle bir havan olmalı ki, senden göçmediği için onu dondurmamalısın.
 Bunu, bir zamanlar seni gökyüzü ilan etmiş kadının, başka bir gökyüzünde kahkaha atışını duyunca anlarsın…                                                                                                                             *Alıntı


Boşluk içinde olanlara özel bir öneridir :


https://www.youtube.com/watch?v=aEU0p9yCZZc
Etiketler: / Kategori: Genel

Yorum gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir