GEMINA : Güncelleme

Kaydır

   GEZEGENLERİNE YAPILAN SALDIRI SADECE BAŞLANGIÇTI

“Galaksinin uzak ucundaki bir uzay istasyonuna taşınmanın sosyal hayatı öldüreceği kesindir ama kimse Hanna’ya sahiden öldürülebileceğini söylememiştir. 
Seçkin bir BeiTech özel timi, istasyonu işgal ettiğinde Hanna ve Nik yuvalarını korumak için bir araya gelir. Üstelik uzaylı yaratıklar mürettebatı teker teker avlamaktadır ve istasyonun solucan deliğinde, uzay-zaman sürekliliğini akşam yemeğinden önce parçalayabilecek bir arıza belirmiştir. Çok geçmeden Hanna ve Nik sadece kendi yaşamlarını değil, Hypatia’daki, hatta belki evrendeki herkesi kurtarmak için savaşmak zorunda kalacaktır.
 
Ama rahat olun. Her şeyi halledecekler. Yani, en azından öyle umuyorlar.. “

Kişisel Not: Hiçbir kitap yarım kalmaz, yeter ki sabır edin ve o günün gelmesini bekleyin (^_^)

Kitabın birinci serisi olan ‘ILLUMINAE’ adlı eseri bir tanıdığın vasıtasıyla okumaya başladım. Ve kısa sürede bitirdim. İlk gördüğümde oldukça bol olan sayfaları gözümü korkutmadı değil. Hatta içten içe nasıl bitiricem diye kendi kendimi yedim. Fakat öyle bir akıcı anlatımı vardı ki. Okudukça daha da meraklandım diğer sayfa için. Hiç ummadığım anda ummadığım şeyler oldu. Velhasıl, çok etkiledi çok..

‘ Kitap okurken alt çizme gibi bir huyum da vardır benim. Çokça hoşuma gider. Sizlere de naçizane önerim şudur ki; beğendiğiniz, ruhunuza hitap eden cümleleri tükenmez kalem ile belirleyin. Başka bir zamanda elinize aldığınızda, o an ne hissettiğinizi anımsamanızda ve yaşanmışlıkları unutmamanızda ve hatta ve hatta kat ettiğiniz yolu belirlemenizde size fazlaca yardımcı olur. Dediğim gibi, tükenmez olması şart. Diğerlerini silmek oldukça basit ve kolaydır. Siz siz olun, asla basiti seçmeyin 🙂 ‘
Evet arkadaşlar, merakla beklenen GEMINA geldi. Hemde öyle bir geldi ki, gök gürültülerinin eşliğinde. Tam da kapak resmine uygun bir zamanda! Kutusunu açarken yaşadığım o duyguyu size anlatamam. Heyecan mı demeliyim yoksa bir önceki kitabın bende bıraktığı o etkiden kaynaklı sarsıntı mı neyse artık. Ama güzel hisler yaşadığım kesin..
09.06.2018
An itibariyle kitabımı bitirmiş bulunmaktayım. Yoğun geçen bir iş koşuşturmasından sonra anca fırsat bulduğum. Ve aldığım gibi son sayfasına ulaştığım bu kitap, her sayfada aşırı şaşırttı beni.  Yok artık! dediğim, Hadi canım! dediğim çok tepkim oldu. Öyle bir yerde bitti ki. Gidişatı bambaşka şekillendirirken sonuç çok daha öte çıktı. Ters köşe oldum..
İlkinde; Sabah, Kady başına Ezra’dan ayrılmaktan daha kötüsünün gelemeyeceğini düşünüyordu. Öğlen, gezegeni istila edildi. . İkincisinde gezegenlerine yapılan saldırının sadece başlangıç olduğu anlaşıldı. . Üçüncü seri ise en vurgunu. En can alıcısı olacak!
Beklenen özel olduğu sürece de, beklemek bana asla koymayacak! 
Haydi OBSIDIO , sıra sende ..
Etiketler: / Kategori: Genel

Yorum gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir